Dacia’da Aralık ayında sıfır faiz fırsatı

Dacia 2020 yılı gelmeden bazı modellerine sıfır faiz fırsatı uygulamaya başladı bile. Her yıl gerçekleştirilen uygun fiyatlı araç satışı kampanyaları bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Dacia, 22019 yıl sonu satışlarında müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Bu kampanyalar dahilinde Dacia, Sandero ve Duster modellerinin satışları için sıfır faiz şansı sunuyor.

Dacia’nın Aralık 2019 yıl sonu kampanyası kapsamında, Dacia Duster ve Dacia Sandero modelleri için sunduğu sıfır faiz opsiyonu, 40 bin TL tutarında kredi ve kalan tutar için 12 ay vade için geçerli. Firma, araç modeline göre 40 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunarken, diğer yandan kalan tutar için müşterilerine vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor.

Dacia’dan bir güzellik de hafif ticari araç satışlarında geliyor. Yıl sonu kampanyası neticesinde herkese sıfır kilometre bir otomobil satışı gerçekleştirmek isteyen Dacia, hafif ticari araçlarda da kampanya başlattı. Hafif ticari araç modelleri oldukça tutulan Dacia, bu araçların satışında da müşterilerini unutmuyor.

Dacia Dokker Van modeli için uyguladığı kampanyada 6.000 TL indirim imkanı bulunurken, Dokker Combi için uyguladığı kampanyada ise 4.500 TL koşulsuz şartsız indirim uygulanacak. Bu sayede müşteriler, hafif ticari Dacia modellerinde de satın alma fiyatından kar etmiş olacaklar.

Müşterilerin beğenisine sunulan Dacia otomobillerin fiyatları ise Dacia Duster modeli için 87 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Sandero modeli için ise 74 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılıyor. Araç model türüne göre bu fiyatlar artış göstermektedir.

Bu güzel yıl sonu kampanyasından faydalanmak için daha fazla beklemeyin. Kampanya dahilinde Dacia marka bir otomobil veya hafif ticari alırsanız, Dacia Kasko’da 1.000 TL, Dacia Uzatılmış Garanti hizmetinde ise ekstra 500 TL indirim imkanından da faydalanabilirsiniz.