Fiat Egea’da Şubat ayına özel kampanya

Fiat Egea Cross

Fiat Egea model araçlarda Şubat ayına özel yeni bir kampanya başlatılmıştır. Başlatılan kampanya ile araç tutarının yarısını satıl alındığında ödemesi yapılmaktadır. Geri kalan tutarın ise bir yıl sonra ödemesi yapılmaktadır. Kampanya hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra öde kampanyası

Fiat Egea model otomobiller için yeni bir kampanya başlatılmıştır. Kampanyaya göre otomobil ücretinin yarısı satın alımında ödenmektedir. Kalan diğer yarısını ise 1 yıl sonra ödeyebiliyorsunuz.

Kampanyaya ile ilgili uygulanacak faiz oranı otomobilin fiyatına göre değişmektedir. Ayrıca kullanılan kredi şartlarına ve müşteriye göre de değişiklik gösterebilmektedir. Söz konusu kampanya, 24 aydan daha uzun vadede ödeme yapılması durumunda geçerli olmamaktadır. Bu kampanya sıfır km 2023 model yılı tüm Egea model araçlar için geçerli olmaktadır.

Sınırlı sayıdaki otomobiller için başlatılan kampanya 02 Şubat 2023 tarihinde başlatılmıştır. Söz konusu yarısını şimdi, kalanını 1 yıl sonra öde kampanyası 01 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Fiat Egea’da fiyatlar 391 bin TL’den başlıyor

Fiat Egea model araçlarda fiyatlar 391 bin 900 TL’den başlamaktadır. 2023 model Egea Sedan 391 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Egea Hatchback otomobiller 440 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Cross modeller 453 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca Cross Wagon modeller ise 737 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Diğer otomobil kampanyaları ile ilgili haberler için tıklayınız…