Generali Sigorta sıfır araba kazanma fırsatı sunuyor

Sigortacılık sektörünün öncü markalarından biri olan Generali Sigorta, yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 1 kişiye 2020 model Fiat Egea HB model otomobil kazanma şansı elde edecek.

Generali Sigorta, Benim Kaskom ürününde “Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganıyla başlattığı yeni kampanyası ile bir talihli müşterisine sıfır otomobil kazanma fırsatı sunuyor. 150 yılı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, 7 Şubat 2020 tarihi itibarı ile başlatılan ve 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında 1 talihliye Fiat Egea HB marka otomobil hediye edecek.

Benim Kaskom ile sıfır araba fırsatı

Kampanya kapsamında çekiliş ile hediye edilecek otomobile sahip olmak isteyen herkese, ihtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen “Benim Kaskom” ürünü için poliçe fiyat teklifi almaları durumunda 1 çekiliş hakkı, fiyat teklifinde bulundukları poliçeyi satın almaları durumunda ise +2 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya boyunca, firmanın web sitesinin yanı sıra 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta çağrı merkezinden veya Generali Sigorta acentelerinden “Benim Kaskom” ürünü için işlem yapan tüm katılımcılar, 2020 model Fiat Egea HB kazanma fırsatını elde edecekler.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak için firmanın web sitesini ziyaret ederek detaylara anında ulaşabiliyor.