Nissan Qashqai’de 12 ay sıfır faiz fırsatı

Nissan tarafından üretilen ve Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli olan Nissan Qashqai otomobillerde yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. 2019 yılı Kasım ayında başlatılan kampanya kapsamında 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

50 bin TL’ye kadar kredi fırsatı

Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar kullanılacak olan kredilerde 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Bu kampanya NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli oluyor.

Otomobillerde fiyatlar ne kadar?

Yeni nesil motorlu dizel ve otomatik seçeneklerinin yer verildiği Nissan Qashqai otomobillerde dizel otomobiller 185 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Benzinli ve otomatik versiyonlarda ise 174 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dünyanın ilk Crossover’ı olan Nissan Qashqai model otomobiller, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2018 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli oldu.

Araç seçenekleri ve özellikleri neler?

2019 model Nissan Qashqai araçlarda Qashqai Visia, Qashqai Tekna, Qashqai Sky Pack, Qashqai Platinum Premium Pack olmak üzere 11 farklı seçenek satışa sunuluyor. Benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yer aldığı araçlarda 1.3 ve 1.5 motor tipi ile 1115 ve 160 beygir gücüne sahip modellerin yer alıyor. Nissan Qashqai araçlarda benzinli seçeneklerinden 1.3 motor yer alırken dizel seçeneklerinde ise 1.5 motor yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir