Anasayfa » ARAÇ KAMPANYALARI » Opel Zafira Life fiyat listesi 2022

Opel Zafira Life fiyat listesi 2022

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life fiyat listesi 2022 belli olmuştur. Opel bu model araçlarda tek donanım seçeneği sunmaktadır. Ayrıca Opel’in başlattığı kampanya bu modeli de kapsamaktadır. Zafira Life fiyatları ne kadar, kampanya şartları neler? Teknik özellikleri, motor tipi, beygir gücü neler? Tüm bu soruların cevabına bu haberimizin devamında yer vereceğiz.

Öncelikle kampanya hakkında bilgiler vererek başlayalım. Opel marka otomobiller için yeni bir kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Zafira Life otomobiller için 150.000 TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1.49 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Bu kampanyada ayrıca kobilere özel ek fırsatlar sunulmaktadır.

Opel Zafira Life özellikleri neler?

Opel Zafira Life araçlar tek donamım olarak satışa sunulmaktadır. Donanım ise Opel Zafira Life Elegance XL olarak geçmektedir. Öne çıkan bazı özelliklerine baktığımızda 81+ oturma düzeni ilk olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca otomatik klima bu donanım içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında yine geri görüş kamerası ve panoramik cam tavan bulunmaktadır. Bu özellikleri dışında ayrıca anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi öne çıkmaktadır.

Bu otomobilin bir başka özelliği otomatik açılan kayar kapıların olmasıdır. Sonuç olarak bu kapılar elleriniz doluyken özel sensörler sayesinde kapıların açılıyor olmasıdır. Ayrıca bu modelde 17″ elmas kesim jantlar bir başka özellik olarak öne çıkmaktadır.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Zafira Life model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Bu model otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 4 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Opel Zafira Life fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
2.0 180 HP Dizel AT8 Elegance XL 829.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…