Opel’de Kasım ayına özel sıfır faiz fırsatı

Opel 2019 yılı Kasım ayına yeni bir kampanya ile giriyor. Opel marka tüm otomobil modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Opel marka otomobillerin tüm modellerinde 120 bin TL’ye kadar kredi kullanarak üstelik sıfır faiz fırsatı ile otomobil sahibi olmak mümkün.

Üstelik anahtar teslimde 13 bin 700 TL’ye kadar varan indirim fırsatları bulunuyor. Finansman kampanyasından yararlanılmadığında ise geçerli ek peşin indirimi tüm Opel bayilerinde alıcılarını bekliyor.

İşte tüm Opel marka otomobillerde sıfır faiz kampanyası detayları

Astra Sedan

Astra Sedan model otomobillerde 40 bin TL‘ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Anahtar teslimde ise 13 bin 700 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Hurda teşviği kullanılması durumunda ise 96 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Astra Sedan sahibi olmak mümkün olabiliyor.

2019 model Opel Astra Sedan fiyat listesi için tıklayınız….

Astra HB

Astra HB model otomobillerde 120 bin TL‘ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Astra HB model otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirim fırsatları da sunuluyor.

2019 model Opel Astra HB fiyat listesi için tıklayınız….

Corsa

Opel Corsa model otomobillerde 40 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Anahtar teslimde ise 12 bin 200 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Hurda teşviği kullanılması durumunda ise 85 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla Opel Corsa sahibi olmak mümkün olabiliyor.

2019 model Opel Corsa fiyat listesi için tıklayınız….

Mokka X

Opel Mokka X model otomobillerde 100 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Mokka X model otomobillerde anahtar teslimde ise 13 bin 600 TL’ye varan indirimler sunuluyor.

Crossland X

Opel Crossland X model otomobillerde 100 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Crossland X model otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirim fırsatları da sunuluyor.

Grandland X

Opel Grandland X model otomobillerde 100 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Grandland X model otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirim ve takas desteği fırsatları da bulunuyor.

Insignia

Opel Insignia model otomobillerde 120 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Insignia model otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirim ve takas desteği fırsatı da bulunuyor.

2019 model Insignia fiyat listesi için tıklayınız….

Combo

Opel Combo model otomobillerde 100 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Opel Combo model otomobillerde ayrıca PSA Finans sistemi sayesinde aracın tamamına kredi kullanma imkanı bulunuyor. Showroom’a özel indirim ve takas desteği fırsatı da ayrıca verilen fırsatlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.