Renault otomobillerde Kasım ayına özel cazip fırsatlar

Renault marka otomobillerde 2019 yılı Kasım ayına özel cazip fırsatlar sunuluyor. Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megan Sedan model otomobillerde cazip faiz oranları ile araç sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bu fırsatların dışında ayrıca Renault hafif ticari araç modellerinde ise  sıfır faiz ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Renault binek otomobillerde 0.69 fırsatı

Kampanya kapsamında Renault Clio HB, Renault Clio Sport Tourer ve Renault Megane Sedan model araçlar için kamu bankalarından anlaşmalı kredi kullanma imkanı da yer alıyor. Anlaşmalı kamu bankaları tarafından sunulan 50 bin TL tutarına kadar krediden yaralanma imkanı bulunuyor. Krediler 36 aya varan vade fırsatı ve yüzde 0,69 faiz fırsatı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Renault hafif ticari otomobillerde 48 ay vade fırsatı

Ayrıca Renault otomobillerin hafif ticari modellerinde de 50.000 TL tutarına kadar kredi kullanılabilmektedir. Kredide 12 aya kadar varan vade seçenekleri ve yüzde sıfır faiz fırsatı yer alıyor. En fazla 100.000 TL kredi kullanacak olan Renault Kangoo, Renault Trafic ve Renault Master otomobillerde ise 48 aya varan vade imkanı sunuluyor. Bu otomobillerden birine sahip olmak için 48 aya varan vade ve yüzde 1,26 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün olabiliyor.

2019 yılı Kasım ayında hurda teşviki ile Renault Clio HB model otomobiller  74 bin 900 TL’den satışa sunuluyor. Renault Megane Sedan model araçlar ise 105 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamında Renault Kasko’da anında 1.000 TL indirim fırsatı sunuluyor. Uzatılmış garantide ise 500 TL indirim imkanından yaralanma şansı alıcılara bir fırsat olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir