Starmaxx 4 al 3 öde kampanyası

Starmaxx lastiklerinde kış ayına özel yeni bir kampanya başlatıldı. Başlatılan Starmaxx 4 al 3 öde kampanyası  04 Kasım 2019 tarihinde başladı. Kampanyanın son günü olarak ise 31 Aralık 2019 tarihinde sona eriyor.

Starmaxx 4 al 3 öde kampanyası detayları

Kampanyanın detayları ise şöyle; Starmaxx marka binek, SUV/4×4 ve Hafif Ticari (17,5″ jant hariç) kış lastiklerinden 4 adet alım yapılması durumunda 4 adet lastik fiyatı yerine 3 adet lastik fiyatı ödemesi yapılıyor.

04 Kasım 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Starmaxx marka binek, SUV/4×4 ve Hafif Ticari araçlarda (17,5” jant hariç) geçerli olmak üzere kış lastiklerinden 4 adet satın alınması durumunda 3 adet lastik fiyatı uygulanıyor.

Kampanya, Türkiye genelindeki Starmaxx tabelalı yetkili satıcı mağazalarında geçerli oluyor. Kampanya ile ilgili ödemlerde ise Ziraat Bankası ve Halk Bankası’na özel fırsatlar sunuluyor. Yapılacak alışverişte Ziraat Bankası Kredi Kartlarına özel 8 taksit uygulanıyor.

Starmaxx 4 al 3 öde kampanyası detaylarından da anlaşıldığı üzere Starmaxx marka araçların binek tipindekiler, SUV modeller, 4×4 SUV modeller ve Hafif Ticari araçlar için geçerli oluyor. Hafif ticari araçlarda 17,5″ jant hariç olarak belirtilmiş durumda. Bu kriterlere uyan kış lastiklerinden 4 tane satın alınması durumunda 4 adet lastik fiyatı yerine 3 adet lastik fiyatı ödemesi yapılıyor. 04 Kasım 2019 tarihinde başlatılan kampanya 31 Aralık 2019 tarihlerine kadar devam edecek.

Lassa Kış Kampanyası için tıklayınız….

Lastik kampanyasında hangi kredi kartları geçerli

Ziraat Bankası kampanyası detayları

Kampanya kapsamında Bankkart ve Bankkart Başak ile anlaşmalı Starmaxx bayilerinde 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olup, 2 ile 3 taksitli işlemlerde +6 taksit imkanı da yer alıyor.

Halk Bankası Kampanyası şartları

Kampanya kapsamında Halk Bank kredi kartlarına özel 8 taksit kampanyası başlatıldı. 31 Aralık 2019 tarihine kadar anlaşmalı Petlas ve Starmaxx bayilerinde Paraf ile gerçekleştirilecek 2 ile 6 taksit aralığındaki işlemlerde +6 taksit fırsatı sunuluyor. Halk Bankası kampanyası kapsamında geçerli olan kartlar ise Paraf, Parafly, Paraf Kobi, Paraf Esnaf, Parafree kartlarıdır. Kampanyada üst limit 100 TL’dir. Bu tutarın üzerindeki işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir