Anasayfa » ARAÇ KAMPANYALARI » Volkswagen Passat Alltrack fiyat listesi 2022

Volkswagen Passat Alltrack fiyat listesi 2022

Volkswagen Passat Alltrack

Volkswagen Passat Alltrack fiyat listesi 2022 merak edilmektedir. Vatandaşlar bu model otomobillerin fiyatlarını arama motorlarından arayarak öğrenmeye çalışmaktadır. Acaba Volkswagen Passat Alltrack model otomobillerin fiyatları ne kadar? Donanımlar, teknik özellikler, motor ve beygir güçleri neler? Tüm bu sorunların cevaplarını otomobil alıcıları merak etmektedir. bu sorunların cevabı ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Donanım ve özellikler neler?

Volkswagen Passat Alltrack modellerde tek donanım satışa sunulmaktadır. 2.0 motora sahip bu modelde, beygir gücü olarak ise 200 PS seçeneği sunulmaktadır. Bu modellerde 27.5 mm yükseltilmiş şasi bulunmaktadır. Bir başka önemli özelliği ise dört tekerden çekiş sisteminin olmasıdır. Ayrıca 639 litrelik yükleme hacmine sahiptir. Bununla birlikte 18″ Kalamata tipi alüminyum alaşımlı jantlar bir başka özelliklerindendir.

Harman Kardon ses sistemi, 3 bölgeli tam otomatik klima öne çıkan bir başka özelliklerindendir. Ayrıca yine elektrikli ve masaj fonksiyonlu koltuklar bir diğer özelliklerindendir. Bunların dışında ayrıca 10.25″ dijital gösterge paneli bu modellerde yer almaktadır.

Opsiyon olarak sunulanlar

Golf R model araçlar için metalik ren opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda panoramik açılır cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Opsiyon olarak sunulan bu özelliklerin fiyatlarına baktığımızda ise metalik renk 6 bin 250 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Benzer şekilde yine açılır cam tavan da 18 bin 510 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Volkswagen Passat Alltrack fiyat listesi 2022

02 Temmuz 2022 tarihi itibarı ile geçerli Yeni Golf R 2022 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim fiyatları aşağıdadır.

Model Donanım Fiyat Listesi
Yeni Golf R 2.0 TSI 320 PS R 4M DSG R 1.743.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…