Volvo Trucks’ta düşük faizli kredi fırsatı

Volvo tarafından üretilen Volva Trucks model komyanlarda düşük faizle kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 2019 yılı Kasım ayı boyunca devam edecek olan kampanyada Türk Lirası olarak satın alınması durumunda uygun vade seçenekleri ve düşük faiz fırsatları sunuluyor.

Volvo Trucks , TL alımlarında geçerli olacak, düşük faiz ve 60 aya kadar vade imkanı sunan bir kampanya başlattı. 500 bin TL finansman desteği sağlayan kampanya Kasım ayı boyunca geçerli olacak.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları firmasının yürüttüğü Volvo Trucks, 2019 yılı Kasım ayı boyunca geçerli olacak düşük faizli TL kredi kampanyası başlattı.

Müşterilerine her zaman en iyi fırsatları sunmayı hedefleyen Temsa İş Makinaları firmasının hizmet odaklı yaklaşımıyla, kampanya 2019 yılı Kasım ayı başında başlatıldı. 01 Kasım tarihinde başlatılan cazip kampanya kapsamında; Volvo Trucks müşterileri 60 ay vadeli 500 bin TL’ye kadar varan tutarlardaki kredilerde düşük faiz avantajından yararlanabilecekler.

Volvo’nun Volvo FH16 serisi, Volvo FH serisi, Volvo FMX serisi, Volvo FM serisi olmak üzere dört farklı kamyon seçeneği yer alıyor.

Stoklarla sınırlı bu düşük faizle kredi kampanya hakkında detaylı bilgi için web sitesinden ve 444 85 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’ndan yararlanmak mümkün olabiliyor.

Bir Cevap Yazın