Mini Cooper Countryman sıfır faiz fırsatı

2019 yılı Kasım ayında bir çok otomobil markasının başlattığı sıfır faiz kampanyasına MINI markası da dahil oldu. MINI markasının Mini Cooper Countryman modelinde sıfır faizle yeni bir araç sahibi olmak mümkün olabiliyor.

Otomobillerde 12 ay sıfır faiz fırsatı

Mini Cooper Countryman model otomobillerde sıfır faiz fırsatı Kasım ayı boyunca devam edecek. Kampanya kapsamında 60 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. 60 bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile kredi ödemesini yaparak araç sahibi olabiliyor. Bu kampanya Benzinli, Classic versiyonu için geçerli olup bu model araçlar 209 bin 792 TL’den satışa sunuluyor.

Benzinli ve dizel versiyonları yer alıyor

Mini Cooper Countryman otomobillerin tamamı otomatik şanzıman özelliğine sahip.  Bu otomobillerin hem benzinli hem de dizel seçenekleri yer alıyor. Benzinli seçeneklerinde 1499 motor hacmi ve 136 beygir gücü versiyonları yer alıyor. Dizel seçeneklerinde ise 1496 motor hacmi ve 116 beygir gücü versiyonu yer alıyor.

Fiyatlar 209 bin 792 TL’den başlıyor

6 farklı seçeneğin sunulduğu benzinli model otomobil 01 Kasım 2019 tarihi itibarı ile tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatları 209.792 TL’den başlıyor 330.485 bin TL’ye kadar yükseliyor. 3 farklı seçeneğin yer aldığı dizel model otomobillerin tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatları ise 234.586 TL’den başlıyor 328.716 TL’ye kadar yükseliyor.

Dayanıklı ve estetik bir tasarıma sahip Mini Cooper Countryman model otomobiller geniş iç hacimli, beş kişi kapasitesine sahip. Mini Connected, 1.390 litrelik bagaj bölümü, opsiyonel Mini Yours Lounge koltuklar, Plug-in Hybrid versiyonu, Opsiyonel Mini ALL4 Dış Tasarım Optik paketi, mini piknik koltuğu, 4 çeker sistemi ALL4, Mini Salt Donanım Paketi, Pepper Donanım Paketi gibi bir çok opsiyon ve özellikler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.