Anasayfa » ARAÇ KAMPANYALARI » Nissan sıfır araç kampanyaları 2023

Nissan sıfır araç kampanyaları 2023

Nissan Juke

Nissan sıfır araç kampanyaları 2023 kampanyasını “Herkes için bir Nissan var” sloganı ile başlatmıştır. Başlatılan kampanya seçenekleri, farklı alternatifler ile yeni bir Nissan sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Bu kapsamda Ocak ayı kampanyası kapsamında kredi teklifi ve takas desteği seçenekleri birlikte sunulmaktadır. Ayrıca kredi imkanı ayrı, takas desteği ayrı değerlendirmek mümkün olmaktadır.

Söz konusu Ocak ayı kampanyası, Yeni X-Trail, Yeni Qashqai, Juke ve Micra modeller için geçerli olmaktadır. Nissan araçlar için Ocak kampanyası modeller arasında farklılık göstermektedir. Bu nedenle her model için kampanyayı ayrı ayrı belirteceğiz.

Nissan sıfır araç kampanyaları 2023

Yeni Nissan Qashqai Ocak ayı kampanyası

Nissan Qashqai otomobillerde fiyatlar dışında Design Pack ve üzeri donanımlar için geçerli olan Ocak ayı kampanyası başlatmıştır. Kredi ve takas teklifini bir arada değerlendirmek için 20 bin TL takas desteği ile 240 bin TL için 24 ay vade ve yüzde 1.24 faizli kredi imkanı bulunmaktadır. Ayrıca takas desteği ile birlikte yüzde sıfır faizli alternatif kredi imkanları da bulunmaktadır.

Sadece taşıt kredisi kullanmayı düşünenler için ise üç farklı ödeme planı bulunmaktadır. Bu kapsamda ilk olarak “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya göre 140 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faizli taşıt kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca 300 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 1.09 faiz oranı veya yüzde sıfır faiz ve 200 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi kullanma fırsatı sunulmaktadır.

Sadece takas desteği fırsatından yararlanmak isteyenler için ise 50 bin TL takas desteği sunulmaktadır.  Kredi kampanyası 2022 Model yılı Tekna versiyonları haricinde sunulmaktadır.

Yeni Nissan Juke Ocak ayı kampanyası

Nissan Juke model otomobillerde kredi ve takas seçenekleri birlikte sunulmaktadır. Ayrıca araç kredisi veya takas desteği seçenekleri için ayrı ayrı tercih fırsatı da sunulmaktadır. Kredi ve takas desteği fırsatlarından birlikte faydalanmak için 10 bin TL takas desteği sunulmaktadır. Ayrıca kredi desteği için ise 90 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 1.29 faiz oranlı taşıt kredisi fırsatı sunulmaktadır. Bunun dışında ayrıca takas desteği ile birlikte yüzde sıfır faizli alternatif kredi fırsatından da yararlanmak mümkündür.

Sadece taşıt kredisi kullanmayı düşünenler için ise üç farklı ödeme planı bulunmaktadır. Bu kapsamda ilk olarak “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya göre 40 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faizli taşıt kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca 130 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 1.29 faiz oranı veya yüzde sıfır faiz ve 60 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi kullanma fırsatı sunulmaktadır. Sadece takas desteği fırsatından yararlanmak isteyenler için ise 22 bin 500 bin TL takas desteği sunulmaktadır.

Nissan Micra Ocak ayı kampanyası

Nissan Micra model otomobillerde kredi ve takas seçenekleri birlikte sunulmaktadır. Ayrıca araç kredisi veya takas desteği seçenekleri için ayrı ayrı tercih fırsatı da sunulmaktadır. Kredi ve takas desteği fırsatlarından birlikte faydalanmak için 10 bin TL takas desteği sunulmaktadır. Ayrıca kredi desteği için ise 100 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 1.69 faiz oranlı taşıt kredisi fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca takas desteği ile birlikte yüzde sıfır faizli alternatif kredi fırsatından yararlanmak mümkündür.

Sadece taşıt kredisi kullanmayı düşünenler için ise üç farklı ödeme planı bulunmaktadır. Bu kapsamda ilk olarak “Şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya göre 50 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faizli taşıt kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca 150 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 1.69 faiz oranı veya yüzde sıfır faiz ve 70 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve sıfır faizli kredi fırsatlarından birini seçmek fırsatı sunulmaktadır. Sadece takas desteği fırsatından yararlanmak isteyenler için ise 15 bin TL takas desteği sunulmaktadır.

Diğer otomobil kampanyaları ile ilgili haberler için tıklayınız…