Yeni C5 Aircross SUV tanıtılıyor

Kademeli hidrolik destekli süspansiyon sistemi ile uçan halı konforunda sürüş deneyimi Yeni C5 Aircross SUV modellerinde. Citroen, özgün tasarımı ve dinamik yapısı ile gerçek bir SUV olan yeni Citroën C5 Aircross SUV modelini tanıtıyor.

Tasarım detayları ve zengin kişiselleştirme çözümleri ile gerçek bir Citroën olan C5 Aircross SUV model otomobil, segmentinin en konforlu ve çok yönlü modellerinden biri. Citroën Advanced Comfort® programı kapsamında devreye giren Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon sistemi, Advanced Comfort® koltuklar ve kolayca katlanan bağımsız 3 arka koltuk gibi birçok özellik, benzersiz bir konfor ve fonksiyonellik sunuyor. Koltukların konumuna göre 580 litre ile 720 litre arasında değişen bagaj hacmi bu sınıfa tamamen yeni standartlar getiriyor. Citroën C5 Aircross SUV, sürüş destek ve bağlanabilirlik teknolojileriyle yeni nesil bir SUV.

DİNAMİK VE ÖZGÜN KARAKTER

Yeni Citroën C5 Aircross SUV heybetli tasarımı ile dinamik bir karakter ortaya koyuyor. İkonik Airbump® gibi özgün uygulamalar ile hareketlendiriliyor. Akıcı tasarım çizgileri ve çift renkli tavan barları ile SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor.

Açılabilir panoramik cam tavan ve “C” şeklindeki krom cam çerçevesi ile otomobilin daha cazip bir hale geliyor. Geniş ve yüksek yapıya sahip arka tasarım ise Citroën imzası 3D görünümlü arka farlar ve krom detaylı çift egzoz çıkışı ile donatılıyor.

OLAĞANÜSTÜ KONFOR

Yeni Citroën C5 Aircross SUV model otomobilin kabini geniş ve konforlu. Fonksiyonelliğe önem veren kokpit mimarisi aynı zamanda akıcı ve zarif çizgilerle göz dolduruyor. Yatay tasarımlı ön konsol bünyesindeki detaylarla şık ve kaliteli bir görünüm sergiliyor.

Sürüş konforunu artıran Grip Control Sistemi, güvenlik özellikleri ve sürüş bilgilerini sürücünün görüş alanında gösteren 12.3” ekrana sahip kişiselleştirilebilir bir dijital gösterge paneli yer alıyor.

Citroën Advanced Comfort® teknolojisine sahip koltuklar ile beraber iç ambiyansta kullanılan renkler, malzeme kalitesi, aracı şık kılan krom ve parlak siyah detaylar, her bir ayrıntının titizlikle ele alındığını gösteriyor.

Yeni Citroën C5 Aircross SUV otomobiller son derece zengin bir kişiselleştirme yelpazesi sunuyor. 7 gövde rengi, 3 renk paketi ve siyah tavan seçeneği ile farklı seçenekler sunabiliyor. Gümüş, beyaz ve kırmızı seçeneklerin yer aldığı renk paketi ile Airbump®, ön tampon ve tavan barları renklendirilebiliyor. İç tasarımda ise donanım seviyelerine göre farklılık gösteren ambiyans seçenekleri bulunuyor.

FİYATLAR NE KADAR?

Otomobillerde anahtar teslim kampanyalı fiyatlar 235.000 TL’den başlıyor motor hacmi, beygir gücü gibi özelliklere göre 278.000 TL’ye kadar yükseliyor.